logo offermans Ga direct naar...
Service
Een afspraak maken
Een vraag stellen
Een offerte aanvragen
Een schade melden
Contact
Via telefoon
Via e-mail

Hypotheekklant meest tevreden over intermediair

Uit onderzoek van TNS NIPO blijkt dat Nederlandse hypotheekklanten het meest tevreden zijn over het assurantie-intermediair. De waardering voor deze hypotheekbemiddelaars bedroeg een 7,6.

Nederlandse hypotheekklanten raadplegen gemiddeld twee hypotheekbemiddelaars. Klanten worden steeds ‘hypotheekwijzer’ en voordat ze een bemiddelaar zoeken, scholen ze zichzelf even gauw bij via internet. Starters hebben volgens het onderzoek wel meer hulp nodig om tot een hypotheekkeuze te komen. Ze lijken over het algemeen een stukje onzekerder te zijn als het gaat om het afsluiten van een hypotheek. Ze hebben meer informatie nodig, bezoeken meer bemiddelaars en vragen ook vaker vrienden om informatie.

Slechts zeventien procent van de hypotheekklanten bezoekt vier of meer bemiddelaars. De consument weet dus al vrij zeker wie hij als bemiddelaar zal inschakelen. Vervolgens worden er gemiddeld drie adviesgesprekken gevoerd en twee definitieve offertes aangevraagd, nadat men is voorgelicht over de pro’s en contra's van verschillende hypotheekmogelijkheden.

Nieuws
Trend van de week
Nederlander vreest lager pensioen
Nederlandse hypotheekrente relatief hoog
Heffing over onderhoudsfonds appartementen
Meer wettelijke schuldsaneringen
Kwart verzekerden leest polisvoorwaarden niet
Woonverzekeringen duur in België
Belastingtarieven 2010
Belastingtarieven 2009